FBOY Island 2. Sezon Oyuncuları, Instagram Nereden Takip Edilir

HBO Max, realite flört yarışması dizileriyle realite televizyonunu sarstıFBOY Adası geçen yıl ve şimdi 2. sezon için geri döndü. FBOYAda aşkı arayan üç kadını takip eden bir realite şovudur. Bayanlara 26 yakışıklı erkek katılıyor, ancak bir sorun var. Erkeklerin 13’ü kendilerini “Nice Guys” olarak ilan ederken, diğer 13’ü kendilerini “FBoys” olarak ilan etti. Kadınlar, “İyi Adam”ı seçecekleri umuduyla, erkek yarışmacıların unvanları hemen açıklanmadığından kimin kim olduğunu belirlemeye zorlanır.


Ama sadece kalpleri tehlikede değil, para ödülü de öyle. Bayanlar bir “Nice Guy” seçerse çift 100.000 $’ı paylaşacak, ancak sonunda bir “FBoy” seçerlerse “FBoy” para ödülü ile çekip gidecek.

İkinci sezon, 14 Temmuz’da HBO Max’te başlayacak. Benzer şekilde Aşkın gözü kördür Üç bölüm 14 Temmuz’da yayınlanacak. Sonraki hafta 21 Temmuz’da üç bölüm daha yayınlanacak. 28 Temmuz’da iki bölüm daha yayınlanacak ve son iki bölüm 4 Ağustos’ta yayınlanacak.

Aşağıdaki oyuncu kadrosunu tanıyın:

Mia Emani Jones kimdir?

img

Emani Jones’um

Ramon Nakit/HBO Maks

Mia Emani Jones, aşkını arayan üç kadından biridir. FBOY Adası. Mia, Tampa, FL’den 26 yaşında bir dişhekimi öğrencisi ve bir yarışma kraliçesidir. O eski bir Miss Delaware USA ve Miss Delaware Teen USA. Göre İNSANLARMia katıldı FBoy Adası ne olursa olsun aşkı bulmak.

‘FBOY Island’ Sezon 2’nin Hanımları

img

Louise Barnard, Mia Emani Jones, Tamaris Sepulveda

Ramon Nakit/HBO Maks

Mia’ya aşk yolculuğunda eşlik eden Louise Barnard ve Tamaris Sepulveda. Louise, Onekama, MI’dan 25 yaşında bir model ve Tamaris, New York City’den 29 yaşında bir hesap yöneticisi.

‘FBOY Island’ 2. Sezonun Adamları Oyuncular

img

Ramon Nakit/HBO Maks

Alfabetik sırayla, erkeklerin FBOY Adası Sezon 2’de AC Long, Benedict Polizzi, Braydon Elgar, Carlos Lopez, Danny Louisa, Dewayne Rogers, Ilon Hao, JaBriane Ross, Jared Seay, Jeremy Edberg, John MgBemena, Kian Lewis, Kyland Hewett-Newbill, Lukasz Yoder, Mercedes Knox, Michael Dakessian, Nick Priola, Nick Warfield, Niko Pilalis, Nikolay Pranchenko, Noam Atzil, Tom Carnifax ve Zachary Wambold.

Aşağıda 2. sezonu oluşturan erkeklerden bazıları FBOY Adası ve onları Instagram’da nerede takip edeceksin?.

John Mgbemena

John Mgbemena 28 yaşında ve Atlanta, GA’dan geliyor. Mesleği eczane teknisyeni.

Dewayne Rogers

26 yaşındaki Dewayne Rogers aşkı bulmaya hazırdır ve zamanının geleceğini umuyor. FBOY Adası yardım edebilir.

Jared Seay

Jared Seay, San Diego, CA’dan 25 yaşında bir model ve içerik yaratıcısıdır.

JaBriane Ross

Sacramento sağlık çalışanı JaBriane Ross, yemek hakkında bilgi edinmekten hoşlanır ve yemek eleştirmeni olmayı hayal eder.

Asante Tait

Asanté Tait, Atlanta, GA’dandır ve moda alanında stilist olarak çalışmaktadır.

kian lewis

Kian Lewis, Spartanburg, SC’den, ailesi ve kardeşleriyle vakit geçirmek gibi hayattaki basit şeylerden hoşlanan bir öğrencidir.

Kyland Hewett-Newbill

Kyland Hewett-Newbill, Springfield, MO’dan 24 yaşında bir üniversite öğrencisidir.

Mercedes Knox

Dallas, Teksas yerlisi Mercedes Knox, moda tasarımından keyif alıyor ve hayallerinin kızıyla buluşmayı umuyor. FBOY Adası.

Nick Warfield

Michigan doğumlu Nick Warfield, sanat galerileri ve müzelerden hoşlanan bir grafik tasarımcıdır.

Aşağıdaki fragmanı izleyin:

FBOY Adası 2. Sezon | Resmi Fragman | HBO Maks.

Gelen kutusunu resmileştirelim! Doğrudan gelen kutunuza gönderilen günlük aşk, sağlık, kariyer ve özel içerik için xoNecole bültenine kaydolun.

Ramon Naquid/HBO Max tarafından öne çıkan görsel

Read Next

Black Girl Magic, 2022 Emmy Adaylıklarını Devraldı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir