© 2023 Tüm hakları saklıdır.

Demokratik Ulus

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Hrithik Roshan, boykot çağrıları arasında ‘Laal Singh Chaddha’yı selamladığı için ateş altında

Hrithik Roshan, boykot çağrıları arasında ‘Laal Singh Chaddha’yı selamladığı için ateş altında

root root - - 2 dk okuma süresi
23 0
982478 045927 updates
Hrithik Roshan, Aamir Khan'ın Laal Singh Chaddha'sına seslendikten sonra Twitter'da trollendi.
Hrithik Roshan, Aamir Khan’ın ‘Laal Singh Chaddha’ şarkısını haykırdıktan sonra Twitter’da trollendi.

Bollywood oyuncusu Hrithik Roshan, Aamir Khan’ın tartışmalı yeni sürümüne seslendikten sonra Twitter’da trollendi. Laal Singh Chaddha’nın fotoğrafı.

bu Neresi aktör Cumartesi günü filmi izledikten sonra bir sinema salonunun dışında paparazziler tarafından fark edildi ve ardından Roshan, deneyimini anlatmak için Twitter’a gitti.

Yazdı: “Sadece izledim LAAL SINGH ÇADDHA. Bu filmin KALBİNİ hissettim. Artıları ve eksileri bir yana, bu film tek kelimeyle muhteşem. Bu cevheri kaçırmayın arkadaşlar! Gitmek! Git şimdi. Onu izle. Bu güzel. Sadece güzel.”

Ancak Roshan’ın tweet’i çevrimiçi troller arasında pek de hoş karşılanmadı; Film hakkında tweet atar atmaz, Twitter’da yaklaşan filmini boykot etme eğilimi başladı. Vikram Vedha.

Bir kullanıcı, “Bu tweetten birkaç saat sonra ‘#BoycottVikramVedha’ trend oluyor” diye yazarken, bir diğeri, “Sanırım sıra BOYCOTT Hrithik Roshan filmine geldi… Khan çetesini destekleyen herkesi boykot etmeliyiz. ..böylece desteklemeden önce 100 kere düşünsünler.”

Pushkar ve Gayathri tarafından yönetilen, Vikram Vedha başrollerde Roshan ve Saif Ali Khan’ı görecek. Film, Tamil neo-noir gerilim filminin Hintçe versiyonudur.

Burada Aamir Khan’ın Laal Singh Chaddha karışık eleştirilere ve gişede kasvetli bir açılışa açıldı. Kötü performansın kısmen boykot kampanyasından kaynaklandığına inanılıyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir