© 2023 Tüm hakları saklıdır.

Demokratik Ulus

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Ranveer Singh, Vicky Kaushal ‘kendi liglerinin dışında’ evlendiği için alay etti

Ranveer Singh, Vicky Kaushal ‘kendi liglerinin dışında’ evlendiği için alay etti

root root - - 2 dk okuma süresi
1284 0
987451 060650 updates
Ranveer Singh kısa süre önce insanların Deepika, Katrina ile evlendiği için onunla ve Vicky Kaushal ile alay ettiğini paylaştı.
Ranveer Singh kısa süre önce insanların Deepika, Katrina ile evlendiği için onunla ve Vicky Kaushal ile alay ettiğini paylaştı.

Bollywood oyuncusu Ranveer Singh, spor dramasıyla En İyi Erkek Oyuncu ödülünü aldı. 83 30 Ağustos Salı gecesi Mumbai’de düzenlenen 67. Filmfare Ödülleri’nde.

Oyuncuya ödülü eşi Deepika Padukone’den başkası takdim etmedi.

Ödül törenine ev sahipliği yaparken, esprili oyuncu, Vicky Kaushal da dahil olmak üzere sektördeki meslektaşlarına bazı hafif yürekli eleştirilerde bulunma fırsatını yakaladı. benzer olduğunu iddia etti. masan aktör görünüşte ve ikisinin de masalsı hayatlar yaşadıklarını söyledi.

“Vicky Kaushal harika bir yıl geçirdi. Hem Vicky hem de ben annenin çocuklarıyız. Karan Johar’da ikimizin de kardeşi oynamamız gerekiyordu. Taht. Sonuçta ikimiz de uzun boylu esmer ve yakışıklıyız.”

Ranveer ayrıca, kendisinin ve Vicky’nin, sırasıyla Deepika Padukone ve Katrina Kaif ile evlendiği için sık sık alay konusu olduğundan bahsetti.

“İkimiz de kendi masallarımızı yaşıyoruz. İnsanlar bize ‘woh dono humare aukaat se bahar hai (ikisi de bizim için fazla iyi)’.”

Filmiyle En İyi Erkek Oyuncu (Eleştirmenlerin Seçimi) ödülünü de kazanan Vicky Sardar UdhamAralık 2021’de Katrina ile yeniden evlendi. Aynı zamanda çiftin birlikte ilk resmi kamuoyu önüne çıkmasıydı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir