© 2023 Tüm hakları saklıdır.

Demokratik Ulus

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Ryan Babel’den maç sonrası açıklamalar

Ryan Babel’den maç sonrası açıklamalar

root root - - 1 dk okuma süresi
12 0
ryan babelden mac sonrasi aciklamalar PZR7y9ZY

Galibiyet golümüzü kaydeden Ryan Babel, Üstün Lig’de oynadığımız Yeni Malatyaspor maçının akabinde yayıncı kuruluşa değerlendirmelerde bulundu.

Yeni Malatyaspor’un katı bir savunma anlayışıyla alana çıktığını ve kaydettiği kritik golün nasıl geliştiğini anlatan Hollandalı futbolcumuz, “Bugün çok defansif oynayan bir Malatya ekibi vardı. Forvet durumundaydım fakat Yeni Malatyaspor grubu uygun kapatıp defans yaptı. Fazla alan ve boşluk vermediler. Gol konumunda bir anda boşluğu buldum. Döndüm ve şut çektim. Şanslıydım da. O anda bulduğum boşlukta tercihimi şuttan yana kullandım ve gol oldu.” diye konuştu.

Yaşadığı bahtsız sakatlık periyodunun akabinde formuna kavuştuğunu ve bunu artıracağını söyleyen Babel, “Şanssız bir devir geçirdim. Zira Sivasspor maçının akabinde kendimi toparlamıştım. Çıkış yaşıyordum. Ondan sonra gelen koronavirüs, akabinde sırt ve bel rahatsızlıkları beni tekrar geriye attı. Şanssız birkaç hafta geçirdim. Tekrardan alana döndüm. Kendimi daha uygun hissettim. Bunun üzerine koyacağımı düşünüyorum.”  diyerek kelamlarını noktaladı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir